Kurtlar Sofrası 1’in ardından…


Merhaba,

Biraz gecikmeli de olsa etkinlik ile ilgili birkaç noktayı paylaşmak istiyorum.

Bildiğiniz gibi 31 Ekim tarihinde, bundan sonra geleneksel hale getirmeyi düşündüğümüz Kurtlar Sofrası etkinliklerinin ilkini gerçekleştirdik. Şiddetli yağmura rağmen katılım çok da fena değildi. Yedik, içtik, muhabbet edip üzerine de bilgilerimizi paylaştık. Gelmeyenler ve gelemeyenler çok şeyler kaçırdılar. Kayıt yaptırıp da mazeret bildirmeden gelmeyenler için bir güzellik düşüneceğiz değil mi Ahmet 😉

Kurtlar Sofrası 2 etkinliğini bir aksilik olmazsa Ocak ayı sonunda yapmayı planlıyoruz. Bu etkinlikte sunumlar sizlerin de katılımına açık olacaktır. Etkinlik öncesinde birtakım konular tespit ederek listede duyurusunu yapacağız. Bu konular hakkında hazırlanarak sunum yapmak isteyenlere de sahne açık olacak. Şimdiden kulağınızda bulunsun.

Etkinlik videolarını sadece İstanbul dışındaki üyeler ile paylaşacağımızı söylememize karşın, halk günü yaparak sadece ilk etkinliğin ekran sunum kayıtlarını tüm kullanıcılarla paylaşmaya karar verdik. Hüseyin ve Ahmet’in sunum kayıtlarını bilgisayarlarınıza indirerek izleyebileceksiniz. Benim sunum kaydım bozulduğundan ötürü paylaşım listesinde yer almıyor. Ortam ışığının yetersizliğinden ötürü DV kamera ile çekilen video kayıtlarını paylaşmıyoruz.

Fazla uzatmadan, etkinlik ile ilgili resim ve videoları buradan görüntüleyebilirsiniz.

Photoshop Magazin dergisi ve Lotus Eğitim Kurumları’na da seminer salonlarını kullanımımıza tahsis ettikleri için bir kez daha teşekkür ediyorum.

Kurtlar Sofrası 2’de görüşmek üzere…

  1. Henüz hiç yorum yok.
(yayınlanmayacak)

*